Jak pracujeme

Poskytneme Vám služby, nezatížené závislostí.

V České republice působí 15 hypotéčních bank a stavebních spořitelen, které nabízejí na výběr z mnoha desítek úvěrových produktů a služeb. Než je obejdete a seznámíte se s jejich nabídkou, která se každou chvíli mění, než vyberete a ohodnotíte správnou nemovitost a než se dohodnete s prodávajícím, navrhujeme Vám zvolit přímou cestu. Přímou cestu k vlastnímu bydlení s Financier.

Financier je obchodní a poradenská finanční společnost s vlastníky nezávislými na jakékoliv bance, pojišťovně nebo jakékoli jiné finanční instituci. Naším cílem je získávat pro klienty ty nejvýhodnější podmínky při získávání úvěrů na bydlení a při dalších finančních operacích osobního charakteru.

Profesionální výběr

  • spolupracujeme s většinou hypotéčních bank a stavebních spořitelen v České republice. S námi nemusíte být odborníkem na financování. Známe jednotlivé úvěrové produkty a umíme ohodnotit jejich kvalitu.
  • přidělíme Vám osobního poradce, který s Vámi bude v neustálém kontaktu. Předloží Vám nezávislý výběr variant financování nemovitosti a provází Vás až k uzavření úvěrové smlouvy s vybranou bankou.
  • detailně se seznámíme s Vaším případem, pomůžeme Vám se zpracováním finančních alternativ a doporučíme vám optimální bankovní společnost.
  • máme jiný přístup. Právě tak individuální jako u tradiční banky, jen pohodlněji a s daleko větším výběrem. Musíme se více snažit.

Home l Poskytované služby l Cesta k úvěru l Vaše bonita on-line
Jak pracujeme l Kontakt